Galaxy s8 fiyatı

Samsung’un, yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve S8+’nın tanıtımına yaklaşık bir hafta kala akıllı telefonların fiyatları belli olmaya başladı.

Samsung’un 29 Mart tarihinde resmi olarak tanıtılan amiral gemi modelleri özellikle sonsuz ekran (Infinity Display) adı verilen ekranı ile çok dikkat çekmişti. Tasarımının yanı sıra teknik özellikleriylede 2017 yılının en iddialı üst segment akıllı telefonlarından olan cihazlar yüksek teknik özelliklerinin yanı sıra özellikle çok yüksek bulunulan çıkış fiyatlarıylada oldukça konuşulmuştu. Galaxy S8’in Türkiye fiyatına bakacak olursak 3.399 TL ile cep yakarken S8 Plus’ın 4.999 TL olan fiyatıyla adeta ateş pahası fiyatına sahip oluşuyla satış rakamlarınada olumsuz etki edebileceği konuşulduğu bugünlerde S8 ve S8 Plus’ın Avrupa fiyatları ortaya çıktı.

Galaxy S8 fiyatı

İşte Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın İtalya fiyatları

Daha önce ortaya çıkan bilgilerde S8 ve S8+‘nın fiyatlarının nekadar pahalı olduğunu ortaya koymuştu. Ancak son gelen haberlere göre Samsung’un, amiral gemi modellerinin fiyatlarının 30 Euro daha fazla olacağını gösteriyor. Hatırlyacak olursak bundan kısa zaman önce amiral gemilerinin fiyatlarının 799-899 dolar fiyat aralığında olabileceği söylensede İtalya’daki çıkış fiyatı olduğu iddia edilen fiyatın bundan dahada pahalı olduğunu gösteriyor.

Galaxy S8 Plus fiyatı

Peki bu fiyat S8’in Türkiye fiyatlarına nasıl yansıyacak?

Aslında bu soruya cevap vermek için Samsung’un, 29 mart tarihinde düzenlenecek olan etkinliğini beklemekte fayda var. Ancak bu konuda bir tahmin de bulunacak olursak S8’in fiyatı Türkiye’de çok daha pahalı olabileceğini belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.