Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Türkiye fiyatları

Samsung’un, yeni amiral gemi modelleri dün resmen tanıtıldı. Özellikleriyle dikkat çeken Galaxy S8 ve Galaxy S8+ Türkiye fiyatları bell oldu. Ayrıntılar haberimizin devamında.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Türkiye fiyatı

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ dün Samsung tarafından yapılan lansman ile bir çok ülke ile birlikte Türkiye’dede tanıtıldı. Üstün özelliklere sahip olan S8 ve S8+ akıllı telefon sektörüne bir çok ilki getirdi. Samsung’un, çerçevesiz akıllı telefonları özellikle tasarımıyla çok dikkat çekiyorlar. Bununla birlikte Galaxy S8 Türkiye fiyatı tam 4.399 TL olacak. Fiyatları 4 bin TL’nin üzerine çıkan akıllı telefonun büyük ekranlı versiyonu olan Galaxy S8 Plus Türkiye fiyatı ise tam olarak 4.999 TL. 5 bin TL’ye  1 TL gibi sembolik bir miktar kalması işin ilginç tarafını oluşturuyor.

Galaxy S8 ve S8 Plus fiyatı

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Türkiye’de çıkış tarihi

Dün yapılan muhteşem bir tanıtımla kendisinden söz ettiren G.Kore’li teknoloji devi Samsung’un, yeni amiral gemi modellerinin özellikleri ve tasarımları oldukça dikkat çekmişti. Bir diğer dikkat çeken detay ise Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın fiyatları olmuştu. Yüksek fiyatlarıyla cep yakan amiral gemilerin çıkış tarihide netleşti.

Buna göre Galaxy S8 Türkiye çıkış tarihi 21 nisan olacak. 21 nisanda Türkiye pazarına adım atması beklenen S8 ve S8 Plus’ın büyük ilgi göreceği muhakkak. Zira iki telefondada muhteşem özelliklerin yanı sıra bir çok yeniliğide beraberinde getiriyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.