Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Türkiye fiyatları

Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus bugün Samsung tarafından resmen tanıtıldı. Peki Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın özellikleri neler? İki akıllı telefonun dikkat çeken özellikleri  tüm ayrıntılarıyla haberimizde.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus tanıtıldı

Samsung’un, yöneticilerin anlatımıyla S8 ve S8 Plus’ın çerçevesi görünmeyecek kadar az ve çerçeve değil sadece ekrandakileri göreceksiniz, gibi nitelendirmeler yapan firmanın yetkililerinin anlatımından çok cihazların tasarımı ve özellikleri çok dikkat çekiyor.

Galaxy S8 ve S8 Plus kamera

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus kamera

İki cep telefonunda kamerası aynı özellikte ve kalitede olduğunu belirtelim. S8 ve S8 Plus’ın arkasında 12 megapiksel kamera bulunurken önlerinde ise 8 megapiksel kamera bulunuyor. Gece ve gündüz çekimlerinde en net şekilde çekimler için tasarlanan kameralar oldukça ilgi çekiyor.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus güvenlik

iris

Android’te ki güvenlik açıkları bir yana dursun, S8’in iris göz tarama özelliği sayesinde cep telefonu başkaları tarafından açılması neredeyse imkansız olduğu belirtiliyor.

Sanal asistan Bixby

Bixby

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın belkide en dikkat çeken özelliklerinden biri Samsung’un, sanal asistanı Bixby oldu. Bixby ile telefona temas etmeden isterseniz sesli olarak komut verebilir istediğiniz yapabilir. İsterseniz konuşmadan kamerayı açıp Bixby’a yapması için istediklerinizi göstermek, gösterdiğiniz şeyi Bixby sanal asistan sizin için yerine getiriyor.

Galaxy S8 ve S8 Plus toza ve suya karşı IP68 sertifikasına sahip

Samsung’un, devrim niteliğinde ki amiral gemisi S8 ve S8 Plus sağlamlık konusundada oldukça iddialı toza ve suya karşı dayanıklı IP68 sertifikasına sahip olan iki cep telefonuda yağmurlu havalarda rahatça kullanma fırsatı sunuyor.

Takipte kalın Galaxy S8 ile ilgili daha fazla bilgi sitemizde olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.