Galaxy S8 ve Galaxy S8+ karşılaştırma

Dün Unepacked 2017 özel etkinliğinde tanıtılan Galaxy S8 ve Galaxy S8+ karşılaştırması ve arasında ki farkları haberimizde.

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ arasında ki farklar

Galaxy S8 ve Galaxy S8+ arasında ki farklar

Nihayet resmi olarak açıklanan Galaxy S8 ve Galaxy S8+’nın tüm özelliklerini ve fiyatını biliyoruz. Peki her iki akıllı telefon arasındaki farklar nelerdir? Gelin hep beraber yakından bakalım.

S8’in abisi konumunda ki S8 Plus’ın ekran boyutu 6.2 büyüklüğünde S8’in ekran boyutu ise 5.8 inç boyutunda arasında ciddi bir ekran boyutu farkı bulunmayan cep telefonların çerçevesiz olması ekranın daha büyük göründüğü için Unepacked 2017‘de tanıtılan amiral gemiler özellikle çerçevesiz tasarımlarıyla oldukça dikkat çekiyor. İki akıllı telefonun batarya kapasitesine baktığimızda Galaxy S8 bataryası 3.000 mAh kapasitesine sahipken Galaxy S8+’nın bataryası 3.500 mAh kapasiteli.

*.Kamera her iki akıllı telefonun arka ve ön kameraları aynı kalide. Arkasında 12 önlerinde ise 8 megapiksel kamera bulunan akıllı telefonlar kameraları sayesinde düşük ışıklı ortamlarda net çekimler yapılması için tasarlanmış.

*.İşlemci Galaxy S8 ve S8’nın arasında işlemci farkı bulunmuyor. Küresel olarak her iki telefonda Exynos 8895 işlemicisi ile gelirlen,ABD’ye özel olması beklenen versiyon ise Snapdragon 835 işelmcisine sahip olacak.

Ekran boyutu dışında aralarında pek fark bulunmayan Samsung’un, amiral gemi modelleri fiyatlarıylada çok konuşulacak gibi durduğunu belirtelim.

*.Fiyat Samsung’un, dün tanıtılan amiral gemilerinin fiyatlarının cep yaktığını belirtelim. Galaxy S8’in fiyatı TL ile 3.399 TL iken Galaxy S8 Plus’ın fiyatı 4.999 TL.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.