Galaxy S8

Teknoloji devi Samsung’un, yeni amiral gemisi Galaxy S8 çıkış tarihi netleşti, tüm ayrıntılar haberimizde.

Güney Kore merkezli Samsung şirketinin uzun süredir konuşulan amiral gemisi Galaxy S8 iki farklı versiyonla geleceğini biliyoruz. Galaxy S8’in yanı sıra S8’in büyük ekranlı versiyonu olan S8 Plus’ında tanıtılacağı daha ortaya çıkan bilgilerden öğrendiğimiz merakla beklenilen amiral gemi modellerin nezaman tanıtılacağı konusunda kullanıcıların uzun süredir merak ettikleri soru olan Galaxy S8 ve S8 Plus nezaman tanıtılacak muamması son buldu.

İşte Galaxy S8 ve S8 Plus’ın çıkış tarihi

Merakla beklenilen S8 ve S8 Plus’ın üstün özelliklere sahip olacağı herkesçe biliniyor. Ancak iki akıllı telefonun tanıtıldıktan sonra nezaman piyasaya çıkacağı belli değil. Daha önce ortaya atılan iddialara göre Samsung S8 amiral gemisi tanıtıldıktan sonra nisan ayı içerisinde piyasaya sürüleceği iddia ediliyordu.

Tüm bu iddialar Galaxy S8 nezaman çıkacak? Sorusuna bir cevap niteliğinde değildi. Yeni gelen haber ise Samsung’tan geldi. Samsung, tarafından basılan posterde S8’in çıkış tarihini netleştirmişe benziyor. Postere baktığımızda  daha önce ortaya atılan iddiaları doğruladı, üstünde 2017.4 yazılı olan poster nisan ayını işaretliyor. Ancak gün vermiyor, buna göre S8 nisan ayı sonlarına doğru piyasaya çıkması bekleniyor.

Peki Galaxy S8 nezaman tanıtılacak?

Samsung, yeni amiral gemisini 29 mart tarihinde düzenleceği özel bir etkinlik ile tanıtılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.