Galaxy S8 Active

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’ın farklı modellerinden biri olacak olan Galaxy S8 Active’ın görselleri Weibo’da paylaşıldı.

2017 yılının ilk aylarında tanıtılan Galaxy S8 ve S8 Plus oldukça iddialı tasarım ve teknik özelliklere sahipti. İki akıllı telefon modelininin teknik özellikleri bir yana, cihazların ön kısmı tamamen ekrandan oluşması tüm dikkatlari üzerine çekerken, bu defa S8’in daha sağlam olan modeli S8 active’in eli kulağında. Zorlu koşullarda kullanılmak üzere tasarlanan S8 active uzun zamandan beri konuşulurken, cihazın geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan Galaxy S7 Active’den daha iyi teknik özelliklerinin yanı sıra tasarımındada değişiklikler olacağı söyleniyordu.

Samsung Galaxy S8 Active, 4000 mAh batarya ve daha fazlası

Zorlu koşullarda ve askeri şartlara uygun olarak üretilen Galaxy S8 active toza ve suya karşı IP68 sertifikasına sahip olduğunu biliyoruz.

Çin’in en büyük sosyal medya platformlarından biri olan Weibo’da görseli paylaşılan S8 active’i normal S8’den farklı kılan bazı farklılıklar var. En dikkat çeken farklılıklardan biri ise, 4000 mAh kapasiteli oldukça iyi bataryaya sahip oluşunun yanı sıra cihazın ölçütleride normal S8’den farklı.

Android 7.0 Nougat ile çıkış yapması beklenen Galaxy S8 Active’in tanıtım tarihide belli olmuş durumda. Buna göre, 9 Ağustos 2017 tarihinde tanıtılması beklenen zorlu koşullarda kullanılmak üzere tasarlanan S8’in farklı modelini bekleyenler, biraz daha sabretmesi gerekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.