Galaxy S6 edge+

Samsung‘un, S7’den önceki amiral gemi modeli olan S6’nın farklı versiyonlarından birisi Galaxy S6 edge+ için Android Nougat Türkiye’den dağıtıma başlandı.

Samsung’un Galaxy S7’den önce ki amiral gemi modellerinden biri olan Galaxy S6 edge Plus için Android’in son sürümlerinden biri olan Nougat güncellemesi Türkiye’de dağıtımına başlandı. Yaklaşık iki yıl önce piyasaya sunulan S6’nın büyük ekranlı tepe modeli olan S6 Plus akıllı telefonu Türkiye’dede satışa sunulmuştu. Ülkemizdede satışa sunulan S6 edge Plus Türkiye’de en çok satılan üst seviye telefonlardan biri olduğunu biliyoruz. Hal böyle olunca kullanıcılar binlerce lira verip aldıkları akıllı telefonlarına son sürüm Nougat güncellemesini yoğun olarak talep edilince Samsung buna kayıtsız kalmayarak söz konusu gümcellemeyi sonunda yayınladı.

Galaxy S6 edge Plus Nougat

Galaxy S6 edge+ Nougat güncellemesi Türkiye’den dağıtıma başlandı

Geçtiğimiz hafta Galaxy S6 ve  S6 edge için Android 7.0 Nougat güncellemesi dağıtıma başlanmıştı. S6’nın üst versiyonlarından olan S6 edge+ için Nougat güncellemesinin nezaman verileceği merak konusuydu. SM-G928C model numarasına sahip olan S6 edge Plus‘a verilen Nougat güncellemesi G928CXXU3CQC7 sürümü ile şuanda Android 7.0 Nougat güncellemesi indirilebilir durumda.

Galaxy S6 edge+ Nougat güncellemesi nasıl yüklenir?

1.4 GB boyutunda olan Nougat güncellemesini indirmek için telefonunuzdan Ayarlar>>Cihaz hakkında yolunu takip ederek güncellemeyi denetleye tıklayın, güncelleme olup olmadığı kontrolu tamamlandığın Nougat güncellemesinin telefonunuza gelip gelmediği belli olur. Eğer güncelleme gelmişse Wifi bağlantısıyla güncellemeyi indirip telefonunuza kurabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.