Samsung Galaxy On Nxt

Samsung’un orta seviye akıllı telefonlarından biri olan Galaxy On Nxt için Android 7.0 Nougat güncellemesi verilmeye başlandı.

Dünyada en çok akıllı telefon satan şirket unvanını elinde bulunduran Samsung, geçtiğimiz yıl pazara sunduğu akıllı telefonlarına güncelleme desteğini hız kesmeden vermeyi sürdürüyor. 2017 yılı içerisinde tanıtılıp piyasaya sunulan On Nxt akıllı telefon modeli Android Marsmallow ile çıkış yapmıştı, Galaxy On Nxt kullanıcılarının uzun süredir beklediği Android 7.0 Nougat güncellemesi sonunda göründü.

Samsung-Galaxy-On-nougat-Guncelleme

Galaxy On Nxt Android 7.0 Nougat güncellemesi

Geçen yıl tanıtılıp küresel olarak satışa sunulan cihaz, alt seviye akıllı telefon kategorisinde önemli bir satışa rakamına ulaşmıştı.

Samsung, 2017’nin ilk aylarında  Galaxy S8 ve S8+ amiral gemi modelleriyle sahneye çıkarken, kısa zaman öncede Galaxy Note 8 amiral gemi modelini tanıtarak tüm gözleri üzerine çekmişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Galaxy A5 (2017) ve Galaxy A7 2017 için Android 7 dağıtılmaya başlandı

Yakın zamanda Galaxy J7 (2016) ve Galaxy J7 Prime gibi akıllı telefonlarında Nougat güncellemesini dağıtmaya başlayan Samsung şirketi, On Nxt Nougat güncellemesini Hindistan’dan başlattı.

Android 7.0 Nougat güncellemesiyle birlikte, hızlı ayarlar ve bildirimler, çoklu pencere açma modu ve çift messenger özelliklerini beraberinde getiriyor.

1,140 MB boyutunda olan Galaxy On Nxt Nougat güncellemesi OTA üzerinden dağıtıldığı için yakın zamanda cihazınıza bildirim olarak gelebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.