Galaxy Note 9 lansman tarihi

Teknoloji devi Samsung’un Temmuz’da tanıtılması beklenen yeni amiral gemi modeli Galaxy Note 9’un tanıtım tarihinde değişiklik olacağı belirtiliyor.

Bu yıl içerisinde Galaxy S9 ve S9+ amiral gemi modellerini pazara sunan teknoloji devi, büyük ekran seven kullanıcılarının merakla beklediği phablet amiral gemi modeli Galaxy Note 9‘un tanıtım tarihinde iki hafta gecikme olabilir.

Samsung Galaxy Note 9 tasarımında değişiklikler yapılacak

Samsung‘un başkan yardımcısından gelen açıklamaya göre, Galaxy Note 9 akıllı telefon modelinin tasarımında bazı değişiklikler yapılacak olması nedeniyle lansman tarihinin yaklaşık iki hafta gecikebileceğini söyledi.

2 haftalık gecikme zamanın içerisinde Note 9′un 0.5 mm incelteceği ve kamera yönünden daha da geliştirileceği belirtiliyor.

Daha önce Temmuz ayında tanıtılıp piyasaya sunulacağı söylenen Note 9‘un iki hafta gecikmenin ardından Ağustos ayında tanıtılıp piyasaya sunulması beklenirken, Snapdragon 845 yongasetinden güç alacak olan akıllı telefonun arkasında iki adet kamera yer alması beklenildiğini belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Android 9.0 P alacak Samsung akıllı telefonlar belli oldu

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.