Note 8

Samsung’un önemli akıllı telefon serisi ve aynı zamanda amiral gemi modellerinden biri olan Galaxy Note’un yeni üyesi olacak olan Galaxy Note 8’in tasarım maketi sızdırıldı.

Samsung şirketi tarafından genellikle son bahar aylarında tanıtımı gerçekleştirilen Galaxy Note serisinin yeni üyesi Galaxy Note 8‘e ait olduğu belirtilen maket ortaya çıktı. Akıllı telefon maketleri genellikle o akıllı telefonu üreten şirket tarafından hazırlanarak kılıf üreten şirketlere gönderilerek cihaz daha piyasaya sunulmadan kılıfları hazırlanıp cihazlarla birlikte piyasaya çıkması sağlanıyor. Galaxy Note 8‘in ortaya çıkan tasarım maketiyle birlikte cihazın tasarımıda ortaya çıkmış oldu.

İşte Galaxy Note 8 maketi

Galaxy Note 8 maketi

Galaxy Note 8‘in hazırlanan maketine baktığımızda Galaxy S8 ve S8 Plus‘ta kullanılan Infinity Display adı verilen sonsuz ekrana sahip olduğunu görüyorüz. Cihazın arkasında daha önce ortaya atılan iddiaları doğrulayarak Note 8’in çift kamera kurulumuna sahip olduğunu gördüğümüz arka kameraların dikey olarak konumlandırıldığınıda belirtelim.

Samsung Galaxy Note 8

Son baharda tanıtılıp piyasaya sunulması beklenen Note 8 çift arka kurulumuyla geleceği netleşirken cihazda parmak izi sensörü gözükmüyor. Gözükmeyen parmak izi sensörünü cihazın ön kısmında ekranın içine gömübileceği iddialarını güçlendiriyor.

Samsung Galaxy Note 8’in teknik özellikleri henüz resmi olarak duyurulmasada bu konuda bazı bilgiler bulunuyor. Gelen bilgilere cihaz, 6.3 inç büyüklüğünde bir ekran ile geleceği ve gücünü ise Snapdragon 835 yongasetinden alacağı belirtiliyor. Arkasında oldukça kaliteli 2 adet kamerayla geleceği belirtilen Note 8 aynı zamanda S-Pen kalem ile gelecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.