Samsung Galaxy Note 8

Samsung tarafından bu ayın son günlerinde tanıtılması beklenen Galaxy Note 8’in şimdiye kadar ortaya çıkan en gerçekçi görselleri olduğu belirtilen görseller ortaya çıktı.

Daha önce bir çok kez Note 8’e ait olduğu iddia edilen pek çok prototip görseller yayınlandı. Ancak hiçbiri Samsung Galaxy Note 8’e gerçekten ait miydi, yoksa değil miydi? Bilinmiyordu. Yeni ortaya çıkan görsellerin güvenilir bir kaynaktan sızdırıldığı belirtiliyor, dolayısıyla görseller Galaxy Note 8’in şimdiye kadar sızdırılan en gerçekçi görselleri olduğu belirtiliyor.

Galaxy Note 8

İşte Galaxy Note 8’in en gerçekçi görselleri

Yeni sızdırılan Galaxy Note 8 prototip görseline baktığımızda, phablet akıllı telefonun ekranı daha önce Galaxy S8 ve S8+ modellerinki ile benzer olduğunu görüyoruz. Always on display adı verilen ekran sayesinde oldukça ince görünen Note 8’de Samsung ile özdeşleşmiş Home tuşu bulunmuyor. Home tuşu yerine cihazın alt bölümüne sanal bir Home tuşu olduğunu görüyoruz, sanal Home tuşunun kullanıldığı Note 8’in en dikkat çeken detayları sadece ekranı olmayacak. Zira cihazın arkasında iki adet kamera sistemide bulunuyor, Samsung’un çift arka kamera kurulumuna sahip ilk akıllı telefonlarından biri olacak olan Galaxy Note 8 oldukça ilgi görmesi bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Galaxy Note 8 batarya kapasitesi belli oldu

Galaxy Note 8 ne zaman çıkacak?

Daha önce bir çok kez bu soru soruldu, Galaxy Note 8 ne zaman çıkacak? Sorusu sonunda cevabını bulmuş durumda. Note 8, 23 Ağustos tarihinde resmi olarak tanıtılması beklenildiğini belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.