Samsung Note 8

Samsung’un bu yıl tanıtması beklenen S serisinden sonra en önemli seri olan Note serisinin 8.ci üyesi Galaxy Note 8’in gerçekçi konsept görüntülerini ünlü tasarımcı Benjamin Geskin tarafından hazırlandı, tüm ayrıntılarıyla haberimizde.

Galaxy Note 8 çift kamerayla gelebilir

Galaxy S8‘in tasarımıyla olumlu eleştiriler alan Samsung firması, bu defa diğer amiral gemisi Note 8 için kolları sıvamış durumda. Şimdiye kadar pek çok Galaxy Note 8 konsepti yayınlandı ancak hiç biri tasarımcı Benjamin Geskin‘in bugün paylaştığı konsept kadar gerçekçi olmamıştı.Galaxy Note 8Benjamin Geskin tarafından hazırlanan Samsung Note 8’in konsept görsellerine baktığımızda S8’e oldukça benzediğini görüyoruz. Benzerlik dışında belkide en dikkat çeken nokta ise Note 8‘in arkasında iki adet çift kameranın bulunması. Son zamanlarda tanıtılan bir çok üst segment akıllı telefonların çoğunda görmeye alıştığımız çift arka kameranın Galaxy S8‘e neden konulmadığı soruları hala devam ederken Samsung, bu eleştirilere kulak vererek  Note 8’e çift arka kamera koyabilir.

S-Pen‘inde bulunması beklenen Note 8’in 6,4 inç büyüklüğünde Infınity Display bir ekranla gelmesi beklenirken ekranın çok ince olması S-Pen’in nereye konacağı henüz bilinmiyor. Ancak tamamen  bu durum Galaxy Note 8‘in tasarımcıların elinde olduğu belirtiliyor.

Note 8’in bir diğer dezavantajı ise Galaxy S8+‘nın devasa bir ekrana sahip olması ve muhtemelen Note 8’den daha ucuz olması Note 8’in satışlarına olumsuz etki edebileceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.