Note 8

Samsung’un, yeni amiral gemi modelleri olan Galaxy S8 ve Galaxy S8+ gündemde olduğu şu günlerde Samsung’un, diğer önemli akıllı telefonu Galaxy Note 8’e ait ilk şema sızdırıldı.

Samsung’un S serisinden sonra amiral gemi serilerinden biri olan Galaxy Note serisinin yeni üyesi Galaxy Note 8’in tasarım şeması ortaya çıktı. Ortaya çıkan Note 8’in tasarım şeması oldukça dikkat çeken ayrıntılara sahip.

Samsung Note 8’in tasarımına dair ilk görüntü

Note 7 fiyaskosundan sonra Note serisinin artık üretilmyeceği iddia edilsede Samsung, Note 8‘in geleceğini onaylamıştı. Note 8‘in onaylanmasının ardından tasarımını gösteren ilk şeması sızdırıldı. Şemaya baktığımızda önde Home tuşunun olmadığını görüyoruz. Parmak izi okuyucunun arkaya veya ekranın içine gömüleceği yorumlarına yol açsada bu henüz kesin değil.

Galaxy Note 8
Sızdırılan Note 8 tasarım şeması

 

Galaxy Note 8 özellikleri nasıl olacak?

Note 8‘in teknik özelliklerine dair henüz resmi bir açıklama olmazsada bazı tahminlere göre Note 8 özellikleri şöyle olacak. 6.4 inç boyutunda dev bir ekrana sahip olması beklenen cihazın ekran kalitesi QHD veya Super Amoled olması bekleniyor. Snapdragon 835 yongasetinden güç alması beklenen akıllı telefonda 6 GB RAM ve 256 GB depolama alanı sunması bekleniyor.

Peki Note 8 nezaman çıkacak?

Bu soruya cevap verilecek henüz kesin bir bilgi olmazsada Note 8‘in son baharın son aylarında tanıtılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.