Galaxy Note 8 modeli

Samsung’un 23 Ağustos tarihinde tanıtacağı phablet akıllı telefonu Galaxy Note 8 merak ile beklenirken, cihazı en net şekilde gösteren görselleri ortaya çıktı.

Bildiğiniz gibi Samsung’un phablet akıllı telefon serisi olan Galaxy Note serisi çok başarılı ve kendi sınıfında neredeyse rakipsiz bir seri. Ancak Galaxy Note’un 2016 modeli olan Galaxy Note 7 sözkonusu serinin imajını yerle bir ettiğini söylersek abartı olmaz herhalde. Note serisinin 2017 modeli olacak olan Galaxy Note 8‘in tanıtımına az bir zaman kala, cihazın yeni görselleri yayınlandı.

Galaxy Note 8 oldukça iddialı bir tasarımla gelecek

Daha önce bir çok kez sızdırılan cihazın yeni görsellerini bu defa GBR yayınladı. GBR’nin yayınladığı görsellere baktığımızda oldukça iddialı bir tasarıma sahip olduğunu gördüğümüz Samsung Note 8 bu yıla damgasını vurabilir.

Note 8

Daha önce ki bilgilerde cihazın çift arka kamera kurulumuyla geleceği belirtilmişti. Yeni ortaya çıkan görselere baktığımızda, çift arka kamera kurulumuna sahip olduğunu gördüğümüz phablet akıllı telefon oldukça şık bir tasarıma sahip.

Galaxy Note 8

Samsung tarafından açıklanan 23 Ağustos tarihinde tanıtılacak olan Galaxy Note 8’in ekran en boyu Galaxy S8 gibi 19.5.9 ekran formatıyla geleceği kesin gözüyle bakılıyor.

Tasarımıyla rakipleriyle yarışa girecek olan Note 8’in teknik özellikleride üst seviyede olduğunu biliyoruz. 6.3 inç büyüklüğünde SUPER AMOLED ekrana sahip olan cihaza Qualcomm Snapdragon 835 yongaseti güç verecek. Cihazın Ram biriminde 6 GB RAM gibi oldukça iddialı RAM kapasitesine sahip olan Samsung Galaxy Note 8 daha önce ki versiyonlarına göre, hem tasarım olarak hemde teknik özellik olarak çok daha iyi olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.