Galaxy Note 8

Samsung tarafından son bahar aylarında tanıtılması beklenen phablet akıllı telefon Galaxy Note 8 hakkında gelen taze bilgiler.

Samsung’un amiral gemi modellerinden biri olacak olan Galaxy Note 8 netleşmeye devam ediyor.

Samsung Galaxy Note 8 çift kamerayla gelecek!

Henüz Samsung tarafından resmi bir açıklama yapılmasada bu konuda uzman kişiler sayesinde Galaxy Note 8‘in nasıl bir tasarıma sahip olacağını bile şimdiden konuşulmaya başlanmış durumda.

Büyük umutlarla 2016 yılında piyasaya sunulan Galaxy Note 7 çok kısa zaman sonra tam bir fiyaskoya dönüşmüştü. Note 7 fiyaskosu uzun zaman gündemde kaldı ve Note serisi ile birlikte Samsung’ta büyük prestij kaybına uğradı. Gelip gelmeyeceği tartışılan Note 8‘in geleceğinin onaylanmasından sonra nasıl bir tasarıma sahip olacağı en çok konuşulan konular arasında olduğunu belirtelim

Ünlü analistlerden Ming-Chi Kuo tarafından yapılan bir analize göre Samsung Galaxy Note 8 çift arka kamerayla geleceği belirtildi. Galaxy S8‘e neden çift arka kamera konulmadığı eleştirilirken Samsung, bu özelliği Note 8 için ayırdığı ortaya çıktı.

Çift arka kameralardan biri 12 megapiksel diğeri ise 13 megapiksel. Çift arka kameralar biri Dual Lense sahip diğeri ise telefoto özelliğine sahip olacak. İkinci kamerası optik yakınlaştırma ve OIS yani optik görüntü sabitleme gibi özelliklere sahip olması bekleniyor.

6.4 inç büyüklüğünde QHD+ çözünürlüğünde ekrana sahip olan Note 8 gücünü Qualcomm Snapdragon 835 yongasetinden alırken küresel versiyonu ise Exynos 8895 işlemcisinden alacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.