Galaxy Note 8

Samsung’un en önemli amiral gemi serilerinden biri olan Galaxy Note serisinin yeni üyesi olması beklenen Galaxy Note 8’in çok konuşulacak çift arka kamerayla geleceği gündem oldu.

Samsung firmasının başarılı phablet akıllı telefon serisi Galaxy Note’un yeni üyesi olması Galaxy Note 8’in çift arka kamera kurulumuyla gelebileceği yeni gelen bilgiler doğrultusunda güçlü bir ihtimal olarak gözüküyor.

Çift kameralı Galaxy Note 8’i görebiliriz

Bundan kısa zaman önce Samsung çok dikkat çeken yeni amiral gemi modelleri Galaxy S8 ve S8+’yı tanıtarak adeta gövde gösterisi yapmıştı.

Son zamanlarda neredeyse tüm amiral gemi modellerinde gördüğümüz çift arka kameralı akıllı telefonların ikiye katlandığı bu dönemde Samsung’un yeni amiral gemilerinde tek arka kamera kullanması yadırganmıştı. S8’de 12 megapiksel  kaliteli bir kamera kullanan Samsung’un neden hala tek kamerada ısrar ettiği tartışma konusu olsada geçtiğimiz günlerde S8’in çift kameralı bir prototipi internete düşmüştü. S8’in çift arka kameralı prototipi açıkçası pek beğenilmemişti.

Galaxy Note 8‘in özellikleri ve fiyatı konusunda bir bilgi henüz bulunmuyor, Ancak bu konuda hergün yeni bilgiler artarak gelmeye devam ediyor. Yeni gelen iddiaya göre Galaxy Note 8 çift arka kameraya sahip olacak ve kameralardan biri 12 megapiksel, diğer ise 13 megapiksel kalitesinde olacak.

Bu bilgi henüz doğrulanmış bir bilgi olmazsada bundan kısa zaman önce ünlü tasarımcı Benjamin Geskin tarafından hazırlanan Note 8‘in tasarım görselleri bunu doğrular nitelikte.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.