Galaxy Note 7R

Samsung’un 2016 yılında piyasaya sunduğu ancak bir arıza nedeniyle piyasadan toplanan Galaxy Note 7’nin yenilenen versiyonu Galaxy Note 7R fiyatı belli oldu.

2016 yılında piyasaya sunulan ve geçtiğimiz yılın en iddialı phablet akıllı telefonlarından biri olan Galaxy Note 7 piyasaya sunulmasından sonra bataryadan kaynaklanan bir arızadan dolayı ard arda patlaması sebebiyle piyasadan toplanmak zorunda kalınan telefonun yenilenmiş hali tekrar kullanıcıların karşısına çıkacak

Kısa zaman önce Galaxy Note 7R adıyla tekrar piyasaya sunulacağı belli olan Note 7′nin daha uygun fiyata sahip olacağı belirtiliyordu. Uygun fiyatlı ve üst özelliklere sahip olacağı belirtelin Note 7R‘nin yakın zamanda tanıtılıp piyasaya sunulması beklenirken fiyatıda bugün belli oldu.

Note 7R

İşte Galaxy Note 7R fiyatı

Tekrar geri geleceği belli olan Galaxy Note 7‘nin yeni modelinin  çok daha uygun fiyata sahip olacağı zaten biliniyordu. Bugün fiyatı belli olan Note 7R’nin çıkış fiyatı 440 dolar etiket fiyatıyla yakın zamanda raflarda yerini alması bekleniyor.

Özellikleri henüz tam olarak belli olmayan Note 7’nin yeni versiyonun bataryası ilk modelinkinden biraz daha küçülterek 3200 mAh‘lık bir batarya ile geleceğini ve Android 7.0 ile kutudan çıkacağı belirtiliyor.

Galaxy Note 7R‘nin nezaman tanıtılıp satışa sunulacağı konusunda şimdilik Samsung şirketi tarafından resmi bir bilgi açıklanmış değil. Ancak yakın zamanda Samsung tarafından tanıtılması beklenen Note 7R’nin yakın zamanda tanıtılıp Galaxy Note 8‘den önce satışa sunulması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.