Galaxy Note FE

Samsung’un 2016 yılında piyasaya sunduğu Galaxy Note 7’nin yenilenmiş versiyonu olan modelinin adı Galaxy Note FE olacağı ve Haziran ayında piyasaya sunulacağı belirtiliyor.

Samsung Galaxy Note 7, geçtiğimiz yılın Ağustos ayının ilk günlerinde piyasaya sunulmuştu. Galaxy Note 7 teknik özelliklerinin yanı sıra tasarımıylada oldukça dikkat çekerken cihaz piyasaya çıktığı ilk günden itibaren binlerce kullanıcı tarafından alınmıştı. Çok beğenilen Note 7 aradan çok zaman geçmeden kronik bir sorundan kaynaklandığı belirtilen bir arıdan dolayı patladığı haberleriyle gündemden düşmeyince Samsung tarafından üretimi durdurularak piyasayadan toplatılmıştı.

Samsung’un hayal kırıklığı yaratan telefonu Note 7’nin yenilenmiş bir versiyonunu çok daha uygun bir fiyatla satışa sunacağı ortaya çıktığı günlerde yeni Galaxy Note 7‘nin isminin Galaxy Note 7R olacağı söylensede gelen yeni bilgiler böyle demiyor.

Galaxy Note FE

Galaxy Note FE Haziran ayında piyasaya çıkacak

Güney Kore’de yayın yapan Etnews‘un haberine göre Note 7’nin yeni versiyonun isminin Galaxy Note FE olacağı ve Haziran ayı içerisinde çok daha uygun fiyata satışa sunulacağı belirtildi.

Etnews’un haberine göre Samsung, ilk etapta 300.000 adet Note FE modelinin üreteceğini ve söz konusu cihaza olan ilginin fazla olacağı belirtiliyor.

Galaxy Note FE özellikleri ve fiyatı

İlk versiyonundan daha uygun fiyata sahip olan Note FE‘nin teknik özellikleri ilk versiyonundan biraz daha düşük olacağını biliyoruz. 5.7 inç boyutunda Super Amoled ekrana sahip olması beklenen cihaz, gücünü ise Snapdragon 820 yongasetinden alacak. 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafıza sunması beklenen Galaxy Note FE’nin batarya kapasitesi 3200 mAh olacak.fiyatı konusunda net bir bilgi bulunmuyor olsada Note FE’nin fiyatı 520 dolar civarında olacağı gelen bilgiler arasında olduğunu belirtelim

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.