Galaxy J7 Prime ve C9 Pro güncelleme

Samsung Galaxy J7 Prime ve Galaxy C9 Pro için önemli bir güvenlik güncellemesi yayınlandı.

Samsung şirketinin en çok satılan iki akıllı telefonlarından olan Galaxy J7 Prime ve Galaxy C9 Pro için bir güvenlik yaması yayınlandı. Yayınlanan güncelleme G610YZTU1AQD7 ve C9000ZCU1AQE2 model numarasına sahip ve son zamanlarda artan güvenlik açıklarını büyük oranda ortadan kaldırdığı belirtiliyor. Söz konusu güncellemeyle birlikte Galaxy J7 Prime Galaxy C9 Pro’da oluşabilecek güvenlik açıklarını kapatarak iki cihazıda daha güvenli hale getirdiği belirtiliyor.

Galaxy J7 Prime ve C9 Pro için güvenlik güncellemesi

İki cihazda Google’un mobil işletim sistemi Android ile çalışıyor. Android işletim sistemi mobil işletim sistemleri içerisinde en çok kullanılan ve çok bilinen mobil işletim sistemi olarak biliniyor.

Google, tüm diğer teknoloji şirketlerle olduğu gibi Samsung ilede yakın işbirliği içerisinde çalışıyor. Samsung markalı üst segment akıllı telefonlar güncelleme konusunda sıkıntı çıkartmazken Samsung’un alt ve orta seviye Android’li telefonları güncelleme konusunda okadar şanslı değiller.

Galaxy J7 Prime ve Galaxy C9 Pro‘ya gelen güncelleme bazı güvenlik açıklarını kapatmakla kalmayıp bazı performans iyileştirmelerininde söz konusu güncellemenin içerisinde olduğu belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.