Samsung’un giriş seviyesindeki akıllı telefon serisi Galaxy J serisinin önemli üyelerinden biri olan Galaxy J7 Prime için Hindistan’da  Android 7.0 Nougat güncellemesi dağıtılmaya başlandı

Akıllı telefon alırken kullanıcıların, en büyük sorunu akıllı telefonlarına güncelleme gelip gelemeyeceğidir. Eğer alt seviye bir akıllı telefon aldıysanız büyük ihtimalle o cihaza güncelleme gelmesi çok zayıf bir ihtimal, ancak Samsung gibi büyük akıllı telefon şirketleri kullanıcılarını kaybetmemek için son yıllarda alt modellerine güncelleme verme konusunda daha bir önem vermeye başladılar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Samsung Galaxy J7 (2016) Android 7.0 dağıtılmaya başlandı

Samsung’un alt seviye akıllı telefonlarından biri olan Galaxy J7 Prime‘a Android Nougat güncellemesinin verilmesi bunun göstergesi.

Galaxy J7 Prime Nougat

Samsung Galaxy J7 Prime için Nougat güncellemesi Hindistan’da

Söz konusu güncelleme G610FDDU1BQH9 model numarasına sahip ve yaklaşık 1,443 MB boyutunda, güncelleme şimdilik Hindistan’da dağıtılmaya başlandı, ancak söz konusu güncellemenin diğer ülkelere ne zaman geleceği maalesef henüz bilinmiyor.

Güncellemeyle birlikte, UX ile birlikte gelişmiş hızlı ayarlar ve bildirimlerin yanı sıra çoklu pence açma modu ve çift messenger özelliğide günellemeyle birlikte J7 Prime modeline gelecek.

Güncellemenin size gelip gelmeyeceğini öğrenmek için aslında hiç birşey yapmanıza gerek, Galaxy J7 Prime Android Nougat güncellemesi OTA üzerinden dağıtılacağı için otomatik olarak geliyor.

Tek yapmanız gereken telefonunuzdan Ayar>Cihaz Hakkında>Güncelleştirmeleri adımlarını takip ederek cihazınıza güncellemenin gelip gelmeyeceğini kontrol etmek.

Eğer güncelleme size ulaştıysa şarjınızın %50 üstünde olmasın dikkat edin ve Wifi üzerinden güncellemeyi indirmeniz daha sağlıklı olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.