Galaxy J5 (2017)

Samsung’un giriş seviyesinde ki en başarılı akıllı telefon serilerinden biri olan J serisinin 2017 versiyonlarından biri olması beklenen Galaxy J5 (2017) FCC’den sertifika aldı.

Galaxy J5 (2017) FCC tarafından onaylandı

Samsung’un son bir kaç yıldır başlattığı giriş seviyesinde ki akıllı telefon serisi J serisi satışa sunulduğu ülkelerde binlerce kullanıcı tarafından satın alınıyor.

Samsung, ülkemizdede en çok akıllı telefon satışı gerçekleştiren şirketlerin başında geliyor. Özellikle her bütçeye hitap eden telefonlarıyla herkese hitap eden firmanın J serisi ülkemizde giriş seviyesinde en çok satış yapan seri olarak nitelendirsek yanlış olmaz sanrım.

Samsung‘un bir kaç yıl önce başlattığı ve her yıl donanım ve tasarımlarını bir tık güncelleyerek sonlarına sadece çıktığı yılı ekleyen Samsung’un J serisinin yeni üyesi Galaxy J5 2017 versiyonu FCC tarafından sertifikalandırıldı. Daha önce Geekbench ve GFXBench gibi platformlarda özellikleri sızdırılan Galaxy J5 2017‘nin teknik özellikleri J5 2016 versiyonundan bir tık daha iyi olacak.

>>İlginizi Çekebilir:12 megapiksel ön kameralı Galaxy J5 2017 özellikleri sızdırıldı

2 GB RAM ve 16 GB dahili hafızaya sahip olan cihaz, gücünü Samsung’un kendi üretimi olan Exynos 7870 işlemcisinden alması  bekleniyor. Galaxy J5 2017‘nin hem arkasında ve hem önünde FULL HD kaydı yapabilen 12 megapiksel kameralar olacağı belirtiliyor.

Galaxy J serisinin 2017 versiyonları yakın zamanda tanıtılıp aralarında ülkemizinde olduğu bir çok ülkede resmi olarak satışa sunulmasını bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.