galaxy c5 pro

Samsung‘un, 2017 yılına kelimenin tam anlamıyla yeni sıçrama hamlesi yapması beklenirken firmadan her gün yeni haberler gelmeye devam ediyor. Bundan kısa bir süre önce Samsung’un yeni amiral gemisi olan Galaxy S8‘ye ait olduğu iddia edilen görseller sızdırılmıştı. Şimdide firmanın orta segment C serisine üye  Galaxy 5 Pro ve Galaxy C7 Pro‘nun fiyatları sızdırıldı.

Dün Galaxy C5 Pro’ya ait bir görselin Weibo‘da yayınlanmıştı. Aşağıda yayınladığımız görsel geçen gün Çin sitesi olan Weibo’da yayınlanmıştı.

Galaxy C5 PRO

İşte Galaxy C5 Pro ve Galaxy C7 Pro’nun fiyatları

Sızdırılan bilgilere göre Galaxy C5 Pro‘nun 64 GB modeli 346 Dolar‘iken Galaxy C7 Pro‘nun çıkış fiyatı ise 383 Dolar olması bekleniyor.

Samsung Galaxy C5 Pro ve Galaxy C7 Pro özellikleri

Cihazların firmanın orta segment serisinde yer alsada üst seviye özelliklere sahip Galaxy C7 Pro 5.7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olması beklenirken C5 Pro ise 5.2 inç büyüklüğünde bir ekran ile gelmesi bekleniyor.  İki cihaz arasında pek bir fark yok gibi C5 Pro 4 GB RAM ve 64 Gb dahili hafızası olacağı yönünde. Ayrıca cihazın 16 megapiksel arka kamera ve önünde ise yine arka kamera ile aynı seviyede 16 megapiksel bulunuyor. 3.000 mAh kapasitel bir bataryadan beslenen C5 Pro‘nun C7 Pro‘dan eksik yanın olmadığı görülüyor. Tek farkları boyutları olması beklenen cihazların yakında Samsung, tarafından tanıtılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.