Galaxy A9 Pro Nougat

Teknoloji devi Samsung, alt ve orta seviye akıllı telefonlarına yazılım güncellemesi atağı başlattı, şimdide Galaxy A9 Pro için android 7.0 Nougat güncellemesi dağıtılmaya başlandı.

Samsung’un önemli akıllı telefon serilerinden biri olan Galaxy A serisinin üyelerinden Galaxy A9 Pro Android 7 güncellemesi dağıtılmaya başlandı, Galaxy J ve Galaxy A serisinin üyelerine güncelleme konusunda ciddi eleştirilere ve kullanıcılarının baskısına maruz kalan Samsung, eleştirileri daha fazla kulak ardı etmemeye karar verdi ve güncellemeler verilmeye başladı.

Galaxy-a9-pro-android7

Samsung Galaxy A9 Pro için Android 7 dağıtılmaya başlandı

Hindistan’dan dağıtılmaya başlanan Android 7 güncellemesi, 1,3 GB boyutunda ve A910FXXU1BQHB sürümüne sahip olan Android 7.0 Nougat güncellemesiyle birlikte bir çok yeni özellikler geliyor.

Android 7 ile birlikte, hızlı ayarlar ve bildirimler ile birlikte çoklu pencere açma moduda A9 Pro’ya geliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Galaxy J7 Prime Android 7.0 Nougat güncellemesi gelmeye başladı

Şimdilik sadece Hindistan’da dağıtılmaya başlanan Nougat güncellemesinin en kısa zamanda Çin ve Malezya kullanıcılarınada ulaşması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Galaxy A5 (2017) ve Galaxy A7 2017 için Android 7 dağıtılmaya başlandı

Nougat güncellemesi OTA üzerinden dağıtıldığı için cihazınıza ulaşacaktır, güncellemeyi almak için sabırlı olmanızda fayda var.

Güncellemenin cihazınıza gelip gelmediğini kontrol etmek için telefonunuzdan Ayar>Cihaz Hakkında>Güncellemeleri kontrol edip telefonunuza Nougat güncellemesinin gelip gelmediğini öğrenebilirsiniz, eğer güncelleme size ulaştıysa telefonunuzda en az %50 şarj olması lazım ve  wifi’ye bağlayıp indirmenizi tavsiye ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.