Samsung Galaxy A7 2017

Samsung’un, en çok rağbet gören serilerinden biri olan A serisinin 2017 modellerinden Galaxy A7 (2017) modeli için, Android 7.0 Nougat güncellemesi yayınlandı.

2017’nin Ocak ayında tanıtılıp piyasaya sunulan Galaxy A7 2017 modeli, gerek tasarımıyla ve gerekse teknik özellikleriyle kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen modellerden biri. A7 2017, Android Marsmallow ile çıkış yapmıştı, A7 2017 modeli kullanıcıları, uzun zamandan beri Android 7.0 Nougat güncellemesini bekliyordu ve son gelen haber ile beklentileri sona erdi.

Galaxy A7 2017’ye Nougat güncellemesi

A7 2017 akıllı telefon modeline gelen güncelleme yaklaşık 1.400 MB boyutunda olan Nougat güncellemesi, Android Marsmallow’da olan bir çok hatayı gideriyor.

Sammobile sitesinin aktardığına göre, Galaxy A7 2017 Nougat güncellemesi şuanda Tayland’ta kullanıma sunulmuş durumda. Kullanıma sunulan söz konusu güncellemeyle birlikte, pek çok yenilik geliyor.  Örnek vermek gerekirse, Samsung Pass ve AOD özellikleri söz konusu güncellemeyle birlikte A7’ye geliyor.

Ocak ayında piyasaya sunulan A7 modelinin 2017 versiyonu aynı zamanda ülkemizdede satışa sunulmuştu. Ülkemizde satışa sunulan ve binlerce kullanıcı tarafından tercih edilen Galaxy A7 2017′ye gelen güncellemenin cihazınıza gelip gelmediğin kontrol etmek için telefonunuzdan Ayarlar>Cihaz hakkında>Güncelleştirmeleri kontrol edip öğrenebilirsiniz.

Android 7.0 Nougat güncellemesini akıllı telefonunuza kurduğunuzda Marsmallow’da çalışan bazı uygulamalar çalışmayabilir, çalışmayan uygulamaları kullanmak için Google Play Store üzerinden söz konusu uygulamalarının güncel versiyonlarını indirip kullanabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.