Galaxy A6 Plus özellikleri

Samsung’un bu yıl tanıtacağı iki yeni akıllı telefon modeli olması beklenen Galaxy A6 ve A6 Plus’ın teknik özellikleri belli oldu.

Gelip gelmeyeceği tartışma konusu haline gelen Samsung Galaxy A6 / A6+ akıllı telefon modelleri hakkında Twitter’dan önemli bir bilgi paylaşıldı.

Galaxy A6 özellikleri

Galaxy A6 ve A6 Plus özellikleri

Galaxy A6‘nın teknik özellikleri olduğu belirtilen özelliklere baktığımızda 5.6 inç boyutunda 2,220×1,080 çözünürlüğünde ekran sunduğunu görüyoruz.

3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı sunan cihaz, Exynos 7870 yongasetinden güç alıyor.

A6’dan daha iyi teknik özelliklere sahip olacak olan A6 Plus 4 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanı sunarken gücünü ise Snapdragon 625 yongasetinden alacak.

6 inç boyutunda Infinity Display ekrana sahip olması beklenen cihazların  diğer teknik özellikleri hakkında henüz doğrulanmış bir bilgi bulunmadığını belirtelim.

Bu bilgiler Samsung tarafından açıklanan doğrulanmış bilgiler olmadığını söylmekte fayda var. Çünkü G.Koreli teknoloji devi şirket, 2018’de birden çok akıllı telefon tanıtacağını biliyoruz ve A6/ A6+ akıllı telefonların bu akıllı telefonların arasında olup olmayacağı henüz belli olmadığınıda belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  OnePlus 6 Snapdragon 845 ve 8 GB RAM ile gelecek

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.