Galaxy A5 ve Galaxy A7 2018

Samsung’un, önümüzdeki yıl tanıtacak olan A serisinin 2018 üyelerinin nasıl bir tasarıma sahip olacağı şimdiden belli oldu.

Samsung’un orta segment kategorisinde en çok satılan akıllı telefon serisi olan Galaxy A serisinin 2018 üyelerinden Galaxy A5 ve A7 2018 modellerinin tasarımları gün yüzüne çıktı.

Samsung-Galaxy-A-5-2018

Galaxy A5 ve Galaxy A7 2018 tasarımı nasıl olacak?

Her iki cihazın tasarımlarına baktığımızda bir önceki modellerine göre çağ atlamış desek abartı olmaz sanrım, zira Samsung’un bu yıl içerisinde tanıttığı Galaxy S8, S8+ ve Galaxy Note 8‘de kullanılan sonsuz ekran adı verilen Infinity Display oldukça beğenilmişti.

Samsung-Galaxy-A-7-2018

Infinity Display kullanılan 3 Samsung markalı amiral gemi modelinin tasarımları bu yıla damgasını vurduğunu biliyoruz, Samsung şirketi, Infinity Display’i önümüzdeki sene pazara sunulacak olan orta segment akıllı telefon serisinin üyelerinde de kullanacağı ortaya çıktı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Samsung Galaxy A7 2018 ne zaman çıkacak?
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Samsung A5 2018 ne zaman çıkacak?

Sızdırılan Galaxy A5 ve A7 2018‘e ait olduğu belirtilen görseller oldukça dikkat çekerken, cihazların arkasında çift kamera yerine tek kamera yer alıyor ve arkada birde parmak izi okuyucusu bulunuyor.

Galaxy A serisinin arkasında çift arka kamera kurulumunun olabileceği tahmin ediliyordu, ancak bunun gerçekleşmediğini görüyoruz, Samsung şirketi, muhtemelen Galaxy A serisinin 2019 versiyonlarında çift arka kamera kullanacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.