Galaxy-a5-2017-A7-2017-nougat

Samsung’un önemli akıllı telefon serilerinden Galaxy A serisinin bu yıl pazar sunulan iki üyesi, Galaxy A5 (2017) ve Galaxy A7 (2017) modellerine Android 7.0 Nougat güncellemesi dağıtılmaya başlandı.

Bir kaç yıl önce G.Kore merkezli Samsung şirketi tarafından başlatılan Galaxy A serisinin çok tutulmasıyla birlikte, Samsung, her yıl çıktıkları yıla göre, isimlendirilen cihazlar bir çok ülkede satışa sunuyor. Ülkemizde de satışa sunulan Galaxy A serisinin versiyonları oldukça rağbet görüyor, 2017 yılının ilk ayların Android Marsmallow ile piyasaya sunulan iki cihazın kullanıcıları, uzun zamandır Nougat güncellemesini büyük merakla bekliyor.

Galaxy A5 2017 ve A5 2017’ye Nougat dağıtımına başlandı

Hindistan’da dağıtımına başlanan A5 ve A7 2017 modelleri için Nougat güncellemesini içeriyor.

A520FXXUBQI5 ve A720FXXU2BQI2 sürümlerine sahip olan Android Nougat güncellemesi 1,4 GB boyutunda. Her iki cihazında kullanıcılarının uzun zamandır beklediği güncellemenin Hindistan’da dağıtımına başlanması diğer ülkelerde de yakın zamanda başlanması bekleniyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Galaxy J7 Prime Android 7.0 Nougat güncellemesi gelmeye başladı

A5 ve A7 2017 modellerine gelen Android 7 güncellemesiyle birlikte, hızlı ayarlar ve bildirimler, çoklu pencere açma özelliği, çift messenger özelliği AOD gibi özellikleride beraberinde getiriyor.

Söz konusu güncelleme şimdilik Hindistan’da dağıtımına başlandı, ancak yakın zamanda tüm A5 ve A7 2017 modellerine ulaşması bekleniyor.

Güncellem OTA üzerinden dağıtıldığı için cihazınıza ulaşacaktır, ancak cihazınıza güncellemenin gelip gelmediğini kontrol etmek için telefonunuzdan Ayar>Cihaz Hakkında>Güncellemeleri kontrol edebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.