Galaxy A5 (2016)

Samsung A serisinin önemli üyelerinden biri olan Galaxy A5 2016’ya  Android Nougat güncellemesi dağıtılmaya başlandı.

2016 yılında satışa sunulan Samsung Galaxy A5 2016 modeline Nougat geldi.

Samsung Galaxy A5 (2016) için Nougat yayınlandı

Orta segmen akıllı telefon serisi olan Galaxy A serisi her yıl sonlarına sadece çıktığı yıl yazılarak özellikleri ve donanım olarak güncellenerek piyasaya sürülüyor. Galaxy A serisinin önemli üyelerinden biri olan A5’in 201y versiyonu için merakla beklenilen Nougat güncellemesi nihayet yayınlandı.

Piyasaya çıktıktan sonra oldukça ilgi görerek binlerce kullanıcı tarafından satın alınan Galaxy A5 2016‘ya yıl sonuna kadar Nougat güncellemesi dağıtılabileceği belirtilsede anlaşılan Samsung, güncelleme konusunda elini çabuk tutmuş.

İlk olarak Rusya’da yaşayan bir A5 2016 kullanıcısı tarafından fark edilmesi ve sosyal medyada paylaşması üzerine ortaya çıkan Galaxy A5 (2016) için yayınlanması beklenen Nougat güncellemes A510FXXU4CQDK model numarasına sahip. Bu haberin Rusya’dan gelmesiyle birlikte A5 2016 için yayınlanması beklenen Android Nougat güncellemesi yakında OTA üzerinden aralarında Türkiye’ninde bulunduğu diğer ülkeler içinde yayınlanması bekleniyor. Eğer sizde bir A5 2016 kullanıcısıysanız telefonunuza söz konusu güncellemenin gelip gelmediğini kontrol etemek için telefonunuzu elinize alın ve  Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncellemesi denetleyerek Android Nougat’ın telefonunuza gelip gelmediğini rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

Galaxy A5 2016 için yayınlanan Nougat güncellemeyi incelemek için aşağıda ki videoyu izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.