Fifa 18

Electronics Earts (EA) şirketinin 2 gün önce resmi olarak tanıttığı ve satışa sunduğu Fifa 2018 oyunun Türkiye fiyatıda belli oldu.

Futbol oyunlarını oynamayı seven kullanıcıların merakla beklediği FIFA 2018 oyunu nihayet satışa sunuldu, ülkemizdede satışa çıkacak olan futbol oyunu bir çok yeniliğide beraberinde getiriyor.

Fifa-18-turkiye-fiyati

Fifa 2018 Türkiye satış fiyatı!

EA şirketinin en sevilen oyunlarından biri olan Fifa’nın oldukça gerçekçi sporcu karekterlerinin yanı sıra oynayanların adeta kendilerini sahadaymış gibi hissetmelerini sağlayan ender futbol oyunlarından biri olduğunu biliyoruz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Super Mario Run için güncelleme yayınlandı ve kısa süreliğine %50 indirimli olacak

Fifa oyununun yeni versiyonu Fifa 18‘in daha gelişmiş bir şekilde geleceğini daha önceden gelen detaylarla belli olmuştu.

29 Eylül tarihinde Electronics Earts şirketi tarafından satışa sunulan sevilen futbol oyunu Play Station, Xbox ve PC‘nin yanı sıra Nintendo Switch oyun konsulundanda oynanabilecek.

Pek çok yeniliklerle donatılan Fifa 2018’in Türkiye fiyatıda belli olmuş durumda, 29 Eylül’de satışa sunulan sevilen oyununun fiyatı ise 256 TL’den başlıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.