Facebook-begenmeme-butonu-geldi

Facebook beğenmeme tuşu uzun zamandır bekleniyordu,bu özellik sonunda geldi. Ancak farklı bir şekilde gelen Facebook beğenmeme butonu İMessage taklidi olarak geldi. Ayrıntılar haberimizde.

Dev sosyal medya platformlarından biri olan Facebook, son zamanlarda oldukça iyi özelliklerle tanıştı. Bir çok yeni özelliğin eklendiği Facebook platformunda en çok kullanılanılan beğen,paylaş ve yorum yap butonlarının yanı beğenmedim butonunun eklenebileceği son gelen haberlerle iddia edilmişti. Beğenme veya beğenmedim olarak isimlendirilmesi beklenen söz konusu buton eklendiğinde herhangi bir paylaşımı beğenmediğiniz bir mesajı beğenmedim stickerı tıklayarak tepkinizi dile getirebilirsiniz. Ancak söz konusu beğenmedim butonunun Facebook için olmadığı Facebook Messenger’a yönelik olduğu ortaya çıktı.

Facebook’a beğenmeme butonu geldi

Facebook, dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım platformların en başında geliyor. Sosyal paylaşım platformuna oldukça önemli özellikler gelirken, uzun bir süre önce gündeme gelen beğenmeme butonu aradan uzun zaman geçmesine rağmen söz konusu özellik yeni geldi. Beğenmeme tuşu ilk gündeme geldiğinde Facebook‘ta gönderilerin altında bulunan beğen,paylaş ve yorum yap butonlarının yanına beğenmeme tuşu entegre edileceği iddia edilsede bunun tam tersi oldu. Buna göre Facebook‘un, yeni özelliği İMessage uygulamasına daha önce gelen Sticker ile beğenmeme özelliğinin bir benzeri olan Facebeook beğenmeme tuşu Messenger‘a aşama aşama gelecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.