Facebook’ta 2016 yılında en çok konuşulanları açıklandı.

İnternetin gelişmesiyle birlikte yıllar içerisinde çeşitli platformlar kuruldu. Bir çok sosyal medya sitesi ismini duyuramadan kapanırken, bir çok sosyal medya sitesi milyonların kullandığı sosyal ağ haline geldiler. Bu sitelerin başında gelen Facebook, dünya genelinde 1 milyar kullanıcısı olduğu tahmin ediliyor. Zira bu sosyal medya platformu  ülkemizdede çok kullanılan sosyal,sohbet ve paylaşım platformlarından biri. Gelen son haber ise 2016 yılında bu sosyal medya sitesinde en çok konuşulan olayları açıklandı. Gelen bilgilere göre Facebook’ta en çok konuşulan konular kategoriler haline getirilerek sıralandı.

İşte facebook’ta 2016’da en çok konuşulanları

Daha önce diğer sosyal medya platformları en’lerini seçmişti. Facebook’ta bundan geri kalmayıp en önemli olaylarını açıkladı.

en çok konuşulan diğer olaylar şöyle

ABD başkanlık seçimi

Muhammed ali’nin vefatı

Pokemon Go

Brezilya siyaseti

Bir çok olay mevcut. tam listeye ulaşmak için burayı tıklayın.Facebook

Facebook’ta 2016’da en çok izlenenler

Facebook’ta 2016 yılında en önemli olayların yanı sıra en çok izlenenlerde açıklandı. En çok izlenenlerin içerisinde bir çok video bulunmakla birlikte yine ülkemizden bir video yok bu da dikkat çekici bir olay yada bize göre dikkat çekici. Bilmiyoruz ancak 2016 yılında ülkemizde çok önemli olaylar ve gelişmeler olmuştu.

2016 yılında en çok izlenenler şöyle listelendi.

Candance Payne

Teed yoder

Buzzfeed

Atlanta buzz

NBC News

Super deluxe.

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.