Facebook Bonfire

Sosyal medya devi Facebook tarafından, geliştirilen ve gençler arasında grup olarak görüntülü konuşma olanağı sunan Bonfire uygulaması Danimarka’da indirilmeye sunuldu.

Facebook’un, Temmuz ayında testine başladığı Bonfire uygulaması aynı anda bir çok kişiyle grup olarak görüntülü konuşma özelliğiyle dikkat çekiyor.

Ayrıca, Facebook’un hedefindeki Snapchat gibi arkadaşlarının yüzlerine çeşitli efektlerde uygulanabildiği Bonfire uygulaması Danimarka’da İOS kullanıcıları için yayınlandı.

Bonfire Danimarka’da yayınlandı

Facebook’un gençler için geliştirdiği uygulama ile oluşturduğunuz çeşitli efektler ve benzerlerini Facebook Messenger ve Instagram gibi platformlardada paylaşılabiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Facebook bağış yap butonu Avrupa ülkelerinede geldi

The Next Web sitesinin aktardığına göre, Bonfire uygulamasının daha önce gençler arasında popüler olan vr grup halinde görüntülü konuşma özelliğine sahip olan Houseparty ugulamasına benzetildiğine dikkat çekerken, bu benzerliğinin uygulamanın yayınlanmasından sonrada devam ettiği belirtiliyor.

Şimdilik sadece Danimarka’da İOS platformu için yayınlanan Facebook Bonfire uygulaması 2 bin kez indirildiği belirtiliyor. Yakın zamanda diğer mobil platformlarda da yayınlanması beklenen Facebook’un grup halinde görüntülü konuşma özelliği sunan uygulamanın ne kadar başarılı olabileceği şimdiden merak ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.