Essential Phone fiyat

Essential Products şirketi tarafından dün resmi olarak tanıtılan üst seviye teknik özelliklere sahip Essential Phone’un çıkış tarihi ve fiyatı belli oldu.

Uzun zamandır konuşulan Andy Rubin’in akıllı telefonu dün nihayet resmi olarak açıklanmıştı. Teknik özellikleriyle ve tasarımıyla görenleri kendisine hayran bırakan cihaz 5.7 inç boyutunda Quad HD ekrana sahip. Gücünü Snapdragon 835 yongasetinden alan cihaz 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı sunuyor.

Neredeyse tamamen çerçevesiz olan Essential Phone modelini özel kılan bir diğer neden ise Android’i geliştiren grubun başında olan Andy Rubin’in şirketi tarafından üretilmiş oluşu.

Essential Phone fiyatı

Essential Phone çıkış tarihi ve fiyatı

Tasarımıyla büyüleyen ve rakiplerini zor durumda bırakması beklenen cihaz dün resmi olarak tanıtıldıktan sonra çıkış tarihi fiyatıda açıklandı.  Andy Rubin tarafından çıkış tarihi ve fiyatı açıklanan Essential Phone‘u bekleyen kullanıcılara maalesef üzücü bir haberimiz var. Üzücü haber şu ki cihaz 30 gün içerisinde sadece Amerika’da satışa sunulacağı Rubin bizzat kendisi açıkladı.

Ayrıca Rubin, dikkat çeken bir açıklama daha yaparak cihazda Essential Home adı verilen kendi sanal asistanıyla beraber cihazı satışa sunacaklarını belirtti.

Daha sonra küresel olarak satışa sunulması beklenen Essential Phone’un çıkış fiyatı 699 dolar olarak belirlenmiş durumda. 1 ay içerisinde Amerika’da kullanıcılarının beğenisine sunulacak olan akıllı telefona farklı aksesuarlar takılabilen arkasında ki pinler sayesinde 360 derece video kaydı gerçekleştirebiliyor. Eğer Essential Phone’u 360 derece video kaydı yapabilen kamerayla satın isterseniz cihazın fiyatı 749 dolar’a çıkıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.