En iyi telefon sıralaması 2018

2018’in en iyi akıllı telefon modelleri hangileri? Bir bir sizin için listeledik ve bir araya getirdik.

Akıllı telefonlar hayatımızın bir parçası haline geldiler. Öyleki, eskiden PC ve oyun konsollarında oynadığımız 1 GB üstü boyuta sahip oyunların versiyonları akıllı telefonlar için uyarlanıp kullanıma sunuldu.

Eskiden bilgisayarda yaptığımız bir çok işlemi rahatlıkla akıllı telefonlarımızda yapabiliyoruz. Hal böyle olunca teknik özelliklerle birlikte en iyi tasarımı ve donanımı bir araya getiren akıllı telefonlar ilgi görüyor.

En iyi akıllı telefonlar 2018

2018’de çıkan ve çıkacak olan en iyi akıllı telefon modellerini sizin için bir araya getirdik. Öncelikle şunu ifade edelim, bu listede yer alan tüm akıllı telefonlar kendi alanlarında en iyisi olmak için tasarlandığını belirtelim.

Yani bu listede yer alan akıllı telefonları 1’ci ve ya 2’ci olarak sınıflandırmak yerine hepsini sizin için bir araya getirmeyi tercih ettik.

iPhone X

Apple şirketi tarafından, iPhone’ların  10. Yılına özel olarak tasarlanan iPhone X ve ya diğer adıyla iPhone 10 akıllı telefon modeli, çentikli tasarımıyla bu yıl tanıtılan bir çok akıllı telefon modeline ilham kaynağı olduğunu belirtelim.

Galaxy S9 ve S9 Plus

Samsung’un bu yılki amiral gemi modelleri olan Galax S9 ve S9 Plus üst seviye teknik özelliklerle donatıldı.

Galaxy S8 ve S9 Plus ile aralarında pek fark bulunmasada bu yılın en iddialı akıllı telefon modellerin arasına girmeyi hak edecek teknik özelliklerle donatılan her iki cihaz, listemizde üst sıralarda yer almayı hak ediyor.

iPhone 8 ve iPhone 8 Plus

iPhone 8 ve 8 Plus‘ın yanı sıra, iPhone x‘i de tanıtan Apple şirketi, her 3 akıllı telefon modeliylede çok konuşuldu.

Huawei P20 ve P20 Plus

Huawei’nin belkide bu yılın en iyi kameraya sahip olabilecek nitelikteki amiral gemi modellerinden biri olan Huawei P20 Pro tam 3 kameraya sahip. 40 + 20+ 8 MP’lik 3 lense sahip olan akıllı telefon çok iddialı.

Sony Xperia XZ2 ve Xperia XZ2 Premium

Japon devi Sony’nin bu yıl içerisinde tanıttığı iki üst segment akıllı telefon özellikle kamerayla dikkat çekiyorlar.

İlk olarak Xperia XZ2 ve Xperia XZ2 Compact tanıtıldıktan uzun bir sonra tanıtılan XZ2 Premium çok iddialı olan çift arka kamerasıyla rakiplerine göz kırpıyor.

Asus Zenfone 5Z

Yeni Zenfone 5 akıllı telefon modeliyle birlikte tanıtılan 5Z özellikle iPhone X’e benzerliğiyle çok konuşuluyor.

Xiaomi Mi Mix 2s

Çinli teknoloji devlerinden Xiaomi’nin devrim niteliğindeki Mi Mix serisine üye olan Mi Mix 2S akıllı telefon modeli, özellikle çift arka kurulumuyla çok dikkat çektiğini belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Huawei Mate 11 süper bir özellikle gelebilir

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.