Elephone fabrika açılışı

Çinli akıllı telefon üreticilerinden biri olan Elephone şirketinden dikkat çekici bir adım geldi.

Diğer Çinli akıllı telefon üreticisi şirketlerin aksine daha küçük olan Elephone şirketinin piyasaya sunduğu bir çok cihaz, gerek teknik özellikleri ve gerek tasarımlarıyla çok beğenilirken fiyat – performansa dayalı akıllı telefonları ön plana çıkıyor.

Rakiplerinden daha küçük bir şirket olan Elephone, yıllar içerisinde kendisini geliştirmeyi başararak çağa ayak uyduran ve kendi ayakları üzerinde duran teknoloji şirketlerinden biri olduğunu son gelen haber ile gösterdi.

Elephone akıllı telefon fabrikası

Elephon’un fabrikası tam 31 milyon dolar değerinde

Luzhou bölgesinde açılan  Elephone şirketinin fabrikasının açıldığı yer olan Luzhou aralarında Huawei’nin de olduğu bir çok teknoloji devine ev sahipliği yapıyor.

Elephone‘un kendi fabrikasına sahip olmasının ardından Çinli şirket daha rahat bir şekilde çalışarak çok iyi işler çıkaracağı belirtiliyor.

Tamamen profesyonel elamanların çalışacağı Luzhou’daki fabrika için 42 milyon dolar‘lık çeşitli anlaşmalar şimdiden yapılmış durumda.

Elephone‘un toplam yatırım tutarının 200 milyon yuan‘ı aştığı belirtilirken Qualcomm, Samsung ve BOE gibi teknoloji devleriyle ortaklığını daha da genişletiyor.

Öte yandan Elephone fabrikasının açılışına katılan BOE temsilcisi, Elephone’un yaptığı son bir yıl işlerini övmesi dikkat çekti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Çervesiz ve ucuz Elephone S8 fiyatı ve özellikleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.