Jelly

Dünyanın en küçük Android Nougat yüklü akıllı telefonu olarak nitelendirilen Jelly adında ki akıllı telefon satışa sunuldu, detaylar haberimizde.

Dünyanın en küçük Nougat yüklü akıllı telefonu Jelly

Dünyanın en küçük Android Nougat yüklü akıllı telefonu olarak nitelendirilen Jelly iki farklı versiyona sahip. Jelly ve Jelly Pro olmak üzere iki farklı versiyonla gelen küçük akıllı telefonlar  Şangay firması tarafından üretildi.Jelly Pro

Büyük ekranlı akıllı telefonların revaçta olduğu bu dönemde en küçük telefon demek garip gelsede Jelly isimli küçük akıllı telefon piyasada sadece büyük ekranlı telefonların değil küçük akıllı telefonlarında olduğunu adeta haykırıyor.

>>İlginizi Çekebilir:Dünyanın en küçük akıllı telefonu: Micro X

Jelly teknik özellikleri

Jelly ve Jelly Pro olmak üzere iki varyanta sahip olan akıllı telefonlar 2.45 inç boyutunda ekran sunarken aynı zamanda 92.3 X 43 X 13.3 mm ölçülere sahip. Jelly ve Pro versiyonu gücünü 1.1 Ghz hızında çalışan işlemciden alırken Jelly, 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafıza sunuyor.Jelly vs jelly Pro

Jelly Pro ise 2 GB RAM ve 16 GB dahili depolama birimine sahip olduğunu belirtelim.

Her iki akıllı telefonun arkasında 8 megapiksel, önlerinde ise 2 megapiksel kamera bulunuyor. Çift sim kart desteğide bulunan Jelly ve Jelly Pro 4G bağlantı desteğinide sahip olduğunu belirtelim.

Küçük akıllı telefonun en çok konuşulan özelliği ise Android Nougat ile çalışması diyebiliriz. 950 mAh kapasiteli bataryaya sahip olan Jelly tam yedi gün bekleme süresi sunarken 3 günde kullanması süresi sunuyor.

Jelly’nin fiyatına bakacak olursak 59 dolar etiket fiyatına sahipken Pro versiyonun çıkış fiyatı ise 75 dolar olduğunu belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.