Micro X

En küçük akıllı telefon olarak nitelendirilen Posh Mobile Micro X büyük ekranlı akıllı telefonlara meydan okuyor.

En küçük telefon Micro X

Akıllı telefonların her geçen gün ekran boyutları büyüyor. Aslında akıllı telefonların ekran boyutlarının bu kadar büyümesi büyük ekranlı akıllı telefonlara olan talep. Büyük ekranlı akıllı telefonlara olan talep büyük oranda karşılanıyor ve bu alanda pek çok firmanın phablet akıllı telefonları her yıl pazarda boy gösteriyor. Peki ya büyük ekranlı akıllı telefon sevmeyen ve ya işi gereği küçük akıllı telefon kullanan kullanıcılar ne olacak? İşte bunu düşünen Posh Mobile firması Micro X adında küçük boyutlu bir akıllı telefon piyasaya çıkardı.

Posh mobile Micro XPosh Mobile Micro X özellikleri

Günümüzün modern akıllı telefonlarda olan özelliklere kısmi olsada sahip olan Micro X, 2.4 inç boyutunda LCD ekrana sahip olan cep telefonu avuç içine sığacak kadar küçük. Gücünü 1 GHZ hızında çalışan çift çekirdekli MediaTek 6572M işlemcisinden alan küçük telefon 512 MB RAM‘e sahip olan telefon Android 4.4 kitkat ile çalışıyor.

Posh Mobile Micro x s240 türkiye

Arkasında 2 megapiksel kamera bulunan küçük akıllı telefonun önünde VGA kamera bulunuyor.  650 mAh kapasiteli çıkarılabilir bataryası ile dikkat çeken Micro X çift kartı destekliyor.

Micro x s240 fiyat

Micro X fiyatı

En küçük telefon olarak adlandırdığımız bu küçük telefonun fiyatıda uygun. 4G bağlantı desteğine sahip olan cep telefonu 100’ün üzerinde kullanılabilir durumda. Amazon’da 55 Dolar fiyat etiketiyle küçük telefon sevenler bu küçük telefon iyi bir seçenek olarak duruyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.