Zenfone Flip S fiyatı

Asus firması Zenbook Flip S adında ki bilgisayarını resmi olarak tanıttı, resmi olarak duyurulan cihaz ikisi bir arada ve dünyanın en ince bilgisayarı deniyimi sunuyor.

Resmen duyurulan Zenbook Flip S dünyanın en ince bilgisayarı olarak nitelendiriyor. Asus şirketi, Compotex 2017‘de düzenlediği etkinlikte dünyanın en ince bilgisayarı olarak nitelendirdiği Zenbook Flip S bilgisayar modelini tanıtırken cihaz ince olduğu kadar teknik özellikleride üst seviyede. Hem ince hemde hafif olan melez bilgisayar ayrıca yüksek teknik özellikli bilgisayar arayanlar için iyi bir seçenek olabilir.

Asus Zenbook Flip S

Asus Zenbook Flip S teknik özellikleri

Asus’un düzenlediği özel etkinlikte tanıtılan cihaz 13.3 inç büyüklüğünde ekrana sahip. NanoEdge adı verilen teknolojiye sahip olan bilgisayara NanoEdge teknoloji sayesinde 4K çözünürlüğünde ekran deniyimi sunuyor. Darbelere ve çizilmelere karşı Gorning Gorilla Glass 5 tarafından korunan bilgisayar oldukça dikkat çekiyor.

Zenbook Flip S

10.9mm kalığında olan bilgisayar 1.1 kilogram ağırlığında. 13.3 inç boyutunda ekrana sahip Asus Zenbook Flip S gücünü ise 3.5 Ghz hızında çalışan 7. Nesil Intel Core İ7 işlemcisinden alan Flip S, Windows 10 S işletim sistemiyle çalışıyor. Bellek biriminde 16 GB RAM bulunan dünyanın en ince bilgisayarı olarak nitelendirilen Zenbook Flip S, 1 TB SSD depolama alanına sahip.

Harman Kardon ses teknojisinide barındıran Asus Zenbook Flip S bilgisayar dünyasına iddialı bir model olarak gireceğini belirtelim.

Eylül ayında satışa sunulması beklenen Asus Flip S’in çıkış fiyatı ise 1.099 dolar olarak belirlenmiş durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.