Dirt Rally

Steam’in bu hafta sonunun ücretisiz oyunu çok sevilen Dirt Rally oyunu oldu.

Steam, kullanıcılarının dikkatini çekme ve yeni kullanıcılar kazanma adına  her hafta bir oyun için indirim yapıyor. Steam, bazen indirim ile kalmayıp hafta sonu boyunca bazı oyunları tamamen ücretsiz hale getiriyor, bunun yakın örneği geçtiğimiz hafta Steam’de hafta sonu boyunca tamamen ücretsiz oyananabilen The Division oyununu gösterebiliriz.

Söz konusu plarformda bu hafta indirime giren oyun ise sevilen araba oyunlarından biri olan Dirt Rally oldu.

Dirt Rally

Dirt Rally bu hafta sonu ücretsiz

Ralli tutkunları için geliştirilen Dirt serisinin en çok beğenilen versiyonlarından biri olan Dirt Rally, Codemasters Racing tarafından geliştirilip yine aynı firma tarafından 1 Aralık 2015 yılında yayınlanmıştı.

Yayınlandığı tarihten itibaren binlerce kişi tarafından oynanan oyun çok sevilen oyunlar arasına girmeyi başarmıştı. Steam’de bu hafta sonu %70 indirime giren Dirt Rally oyununu satın alan kullanıcılar bu hafta sonu boyunca Dirt Rally oyununu ücretsiz oynayabilecekler. Steam’de gelenek olan her hafta indirim veya ücretsiz oyun oynama binlerce kullanıcıyı söz konusu platforma çekerek Steam’e olan ilgiyi daha da artırıyor.

Son derece gerçekçe olan oyun çokta fazla sistem gereksinimine ihtayaç duymadığını belirtelim. Dirt Rally’nin %70’lik bir indirim yapılan fiyatı indirim süresi boyunca 26,70 TL gibi bir fiyatla satın alabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.