Clash of Clans

Çok sevilen oyunlardan biri olan Clash of Clans için büyük bir güncelleme yayınlandı.

Supersell, Android ve İOS‘ta en çok indirilip oynanılan oyunların ilk sıralarında olan Clash of Clans oyunu güncellendi. Güncellemeyle birlikte söz konusu sevilen oyununa büyük yeniliklerin eklendiği görüldü. Yeni özelliklerinin eklendiği dev güncellemeyle birlikte büyük hasılat elde eden ve hala en çok hasılat getiren oyunlardan biri olan Clash of Clans’ın kullanıcılarının dahada artabileceği belirtilyor.

Clash of Clans’a savaş modu eklendi

Yayınlanışının üzerinden yaklaşık 5 yıl geçmesine rağmen hala en çok hasılat elde eden oyunlardan biri olan Clash of Clans için yayınlanan güncelleme ile birlikte oyun inşaatçı üssü adı verilen yeni bir üse kavuştu. Yayınlanan dev güncellemeyle birlikte fırlatma tuzağı ve sinsi okçu özelliklerininde eklendiği görülen sevilen oyununa gelen yenilikler bununla kalmayor. Söz konusu güncellemeyle birlikte çoklu havan atma ve top arabasıda oyuna eklenmesiyle birlikte Clash of Clans oyununu oynamak daha zevkli hala geldi.

Android ve İOS platformlarından en çok hasılat elde eden oyunlardan biri olan Clash of Clans oyununa karşılıklı savaş modununda eklendiğini belirtelim.

Tüm bu yeniliklerinin eklendiği sevilen oyunana dikkat çeken bir yenilik daha geldiğini belirtelim. Yeni gelen yenilik ile birlikte toplamda 3 oyun kazanan kullanıcılara ödül verilerek ödüllendirilecek.

Clash of Clans‘ın yeni versiyonunu indirmek için Android ve İOS tabanlı cihazınızdan Google Play Store ve APP Store uygulama mağazalarına girip oyununuzu güncellemeniz yeterli olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.