He-Man

He-Man çizgi karekter filmi şimdide beyaz perdeye aktarılıyor. Yeni çekilecek filme dair detaylar haberimizde.

He-Man’in sinema versiyonu geliyor

Çocukluğumuzun en önemli çizgi karekterlerinden biri olan He-Man bir döneme damgasını vuran çizgi filmlerinden biri. Uzun zaman önce çekilen çizgi film en çok izlenen çizgi filmlerin başında geliyor.

Hollywood apımcıları bir çok kez He-Man çizgi filmini beyaz perdeye aktarmaya çalışsada pek başarılı olamadılar, He-Man’in bu defa başarılı olacağını umuyoruz. Zira senaryoyu ünlü senarist David S. Goyer yazdı.

Senaryosunu ünlü senarist Goyer‘in yazdığı He-Man‘in sinema versiyonun başarılı olması için iyi bir yönetmen gerekiyor. Çizgi filminin sinema versiyonun yönetmenin kim olacağı şimdilik bilinmiyor. Bu konuda Sony tarafından pek çok görüşmelerin olduğu ve yönetmenin kim olacağı henüz netleştirilemediği belirtiliyor.

He-Man filmi ne zaman vizyona girecek?

Senaryosunu Goyer‘in yazdığı çizgi filmin sinema uyarlamasının vizyona giriş tarihide açıklandı. Açıklamaya göre He-Man çizgi filminin sinema uyarlaması versiyonu 18 Aralık 2019 yılında vizyona girecek. Çizgi filmi çok izlenen ve çok sevilen He-Man‘in sinema uyarlaması versiyonları talihsizliğiyle biliniyor. Zira diğer ünlü çizgi filmlerin sinema uyarlamaları başarılı olup bir çoğunun devamları çekilirken söz konusu çiz film için bu durum söz konusu değil. Çizgi filmin sinema uyarlamasının bu defa başarılı olmasını bekliyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.