Vivo X9s Plus

Vivo markalı X9 Plus Çin telekomünikasyon kurumu TENAA tarafından onaylandı.

Çin merkezli önemli akıllı telefon üreticisi biri olan Vivo şirketi, Çin’de en çok akıllı telefon satışı gerçekleştiren şirketlerden biri.Vivo şirketi, akıllı telefon üreticisi firmaların içerinde son yıllarda yıldızı giderek parlayan bir şirket olduğunu biliyoruz.  Vivo’nun yeni bir akıllı telefonu Çin telekomünikasyon kurumu TENAA onayı sürecinde ortaya çıktı. 1.95 Ghz hızında çalışan işlemciden gücünü alan Vivo X9s Plus, 5.85 inç boyutunda HD bir ekrana sahip.X9s Plus

Vivo X9s Plus teknik özellikleri

Vivo’nun yeni akıllı telefonu olması beklenen X9s Plus’ın teknik özellikleride orta seviyede olduğunu belirtelim. Vivo’nun yeni akıllı telefonu X9s Plus 5.85 inç boyutunda HD ekran sunarken gücünü ise 1.95 Ghz hızında çalışan işlemciden alıyor, ancak işlemcinin markası henüz bilinmiyor. 4 GB RAM ‘e sahip olan Vivo X9s Plus‘ın arkasında 16 megapiksel kamera bulunuyor. X9s Plus’ın en dikkat çeken özelliği iki adet ön kameraya sahip olması önünde iki adet kamera bulunan cihazın kemaralarından biri 20 megapiksel diğeri ise 5 megapiksel olduğunu belirtelim.

162.59 × 78.84 × 7.25mm ölçülere sahip olan telefon 183.2 gram ağırlığında ve Android 7.1.1 (Nougat) ile kutudan çıkacak. Son olarak cihazın bataryasına baktığımızda 3.920 mAh büyüklüğünde bir bataryadan beslenecek olan Vivo X9s Plus’ın özellikleri ve tasarımı oldukça dikkat çekiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.