Çift kameralı Nokia telefon

HMD Global’ın isim haklarını satın aldığı Nokia firması, bu yıl 4 telefon tanıtmıştı. 3310’nun yeni versiyonu olmak üzere 4 cep telefon tanıtan Nokia’nın, olduğu iddia edilen çift kameralı bir telefonun çizimi ortaya çıktı.

HMD’nin satın aldığı Nokia şirketi, bir zamanlar piyasayada en çok teknoloji ürün satan şirketlerden biriydi. Türkiye’dede çok popüler günler geçiren Nokia şirketi, 2000’li yıllarda cep telefonlarının dünya genelinde kullanımları oldukça artarak ciddi bir boyuta ulaştı. Nokia firması ise o dönemde cep telefon üreten nadir başarılı firmalardan biriydi. Son yıllarda piyasadan iyice düşen ve cihaz üretmeyen Nokia’nın tekrar piyasaya dönmesiyle birlikte bir çok yeni cihazını tanıttı veya tanıtmak için gün sayıyor.

Çift kameralı Nokia telefon mu geliyor?

MWC 2017‘de tanıtılan ve uygun fiyatlarıyla dikkat çeken Nokia 3, Nokia 5 ve Nokia 6 olmak üzere 3 Android’li telefonun yanı sıra efsane nostaljik Nokia 3310‘nun yeni versiyonunuda tanıtan Nokia’nın, olduğu iddia edilen çift arka kameralı telefon çizimi ortaya çıktı.  Arkasında Zeiss imzalı çift kamera bulunan akıllı telefon çiziminin Nokia 8 veya Nokia 9 adıyla gelebileceği iddia edildi. Çift kameralı Nokia telefonun gücünü Qualcomm Snapdragon 660 yongasetinden alacağı belirtiliyor.

Tasarıma baktığımızda dikdörtgen tasarıma sahip olduğu görülen akıllı telefonun yakın zamanda tanıtılması beklenmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.