Asus Zenfone Zoom S

Asus’tan çift arka kameralı Zenfone Zoom S geliyor. Çift arka kameralı akıllı telefon üreten şirketlerin kervanına katılacak olan Asus’un yeni akıllı telefonu Zoom S ile ilgili detaylar haberimizde.

Çift arka kameralı Asus Zenfone Zoom S

Son zamanlarda tanıtılan üst segment akıll telefonların çoğunda çift arka sistemi kullanıldığını görmüştük. LG,HTC,Apple ve Huawei gibi şirketler derken son yıllarda akıllı telefon piyasaya çıkartmaya başlayan teknoloji devi Asus‘ta bundan geri kalmamak için çift arka kameraya sahip olacak olan Zenfone Zoom S adında bir telefon tanıtacağı ortaya çıktı. Zenfone Zoom S

Çift arka kamerayla gelecek olan Asus Zenfone Zoom S‘in arkasında  çift tonlu LED flaşlı iki adet 12 megapiksel kameralar bulunuyor. Diyaframlı f/1.7 özellikli kameralardan biri geniş açılı çekimler yapabilirken diğer kamera ise optik yakınlaştırma özelliğine sahip.

Asus Zenfone Zoom S özellikleri ve tanıtım tarihi

Asus’un çift arka kameralı telefonu olacak olan Zenfone Zoom S‘in teknik özellikleride üst seviyede olacak. 5.5 inç boyutundan FULL HD ekran sunan akıllı telefon,  sekiz çekirdekli Qualcomm Snapdragon 625 yongasetinden güç alıyor. Bellek biriminde 4 GB RAM bulunan Zoom S, 32/64 GB dahili hafıza seçenekleri sunuyor.

Zoom S‘in çift arka kameralardan sonra belkide en iddialı özelliği tam 5000 mAh kapasiteli oldukça büyük bataryası diyebiliriz.

16 Mayıs’ta Endonezya’da yapılacak bir tanıtım etkinliğinde tanıtılması beklenen Zoom S‘in fiyatı henüz belli olmadı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.