Galaxy C

Samsung Galaxy C serisine üye çift arka kameralı bir akıllı telefonun tasarım şeması ortaya çıktı.

Çift kameralı Galaxy C serisine üye akıllı telefon gelebilir

Son günlerde Çift arka kameralı akıllı telefonları yoğun olarak görüyoruz. Çift arka kameralı telefonu henüz bulunmayan teknoloji devi Samsung‘un neden çift kamera sistemi kullanmadığı tartışılırken Samsung şirketi, bu eleştirilere kulak vermiş gözüküyor. Zira firmanın amiral gemi modellerinden biri olan Galaxy Note 8‘in çift arka kamera sistemiyle gelebileceği konuşuluken bu defa Samsung’un önemli akıllı telefon serilerinden biri olan Galaxy C serisinin yeni üyesi olacağı iddia edilen çift arka kameralı bir akıllı telefonun tasarım çizimi ortaya çıktı.

Galaxy C serisine üye telefonlar genellikle Çin ve Asya ülkelerinde satışa sunuluyor. Çin ve Asya’da çok rağbet gören Galaxy C serisi ülkemizde henüz resmi olarak satışa sunulmasada paralel ithalat yoluyla ülkemizdede satıldığını biliyoruz.Galaxy C

Çin sosyal medya ağı Weibo’da paylaşılan ve C serisine üye olduğu iddia edilen telefon tasarımında ki dikkat çeken detay ise çift arka kameraya sahip oluşu. İddiaya göre Galaxy C serisine üye çift arka kameralı akıllı telefon Samsung Galaxy Note 8‘den önce tanıtılıp piyasaya sunulacak. Samsung’un ilk çift arka kameralı akıllı telefonu olabileceğini belirttiğimiz Note 8, C serisinin yeni üyesinin çift kamerayla gelmesi  durumunda Note 8’in değil  C serisine üye bir çift kameralı akıllı telefonun Samsung’un ilk çift arka kameralı telefonu olabileceğini belirtelim.

C serisinin ilk çift kameralı akıllı telefonun tasarımında çift 12 megapiksel kameraları hariç pek bir değişiklik görünmüyor diyebiliriz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.