Elephone S8

Neredeyse çerçevesiz veya çerçevesiz akıllı telefon modellerini görmeye yavaş yavaş alışıyoruz, tasarımlarıyla kendisine hayran bırakan çerçevesiz akıllı modelleri baya pahalı olurken, çerçevesiz Elephone S8 fiyatı oldukça uygun.

Elephone S8 özellikleri ve tasarımıyla hayran bırakırken cihaz, %92,4 ekranıyla çerçevesiz akıllı telefon sevenlerin istediğini tam olarak yerine getiriyor. 2017 yılı içerisinde piyasaya sunulan Galaxy S8 gibi akıllı telefon modelleri teknik özelliklerinin yanı sıra, neredeyse çerçevesiz olan tasarımlarıylada oldukça dikkat çekiyorlar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En popüler 6 GB RAM'li 5 akıllı telefon

 S8‘in ekran/gövde oranı %92,4 olduğunu belirtmiştik, zira S8’in %85 üstü bir ekran sunuyor. Cihazın alt bölümünde Home tuşu bulunurken, cihazın kenarları çerçevesiz olarak görünüyor ve tasarım olarak oldukça iddialı göründüğünü belirtmekte fayda var.

Elephone S8 özellikleri

Neredeyse çerçevesiz olan akıllı telefon teknik özellikleriylede iddialı. 6 inç büyüklüğünde 1440×2560 piksel çözünürlüklü ekrana sahip olan akıllı telefon gücünü ise, 2.5 Ghz hızında çalışan Mediatek Helio X25 yongasetinden alıyor. 4 GB RAM ve 64 GB dahili hafızaya sahip olan akıllı telefon  USB Type-C hızlı şarjı desteğine sahip 4,000 mAh’lık bir bataryadan besleniyor. Cihazın 21 megapiksel önünde ise 8 megapiksel kamer bulunuyor.

Elephone S8 özellikleri ve tasarımını göz önüne alırsak cihaz, kendi sınıfında oldukça iddialı olduğunu belirtelim.

Elephone S8 çıkış tarihi

Neredeyse çerçevesiz akıllı telefon modelleri hızlı çoğalırken, bu modellerden biri olan Elephone S8 fiyatı ile de dikkat çekiyor. 26 Eylül’de satışa sunulacak olan Elephone S8 fiyatı ise sadece 279 dolar olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.