Maze Alpha

Çerçevesiz akıllı telefonların piyasayada yavaş yavaş çoğalmasıyla birlikte neredeyse çerçevesiz ve ya hiç çerçevesi olmayan akıllı telefonları yakın dönemde çok göreceğimizi belli olmuş durumda. Çin kökenli Maze firması, çerçevesiz akıllı telefonu Maze Alpha oldukça dikkat çekiyor.

Maze Alpha neredeyse çerçevesiz olacak

Neredeyse çerçevesiz akıllı telefon deyimini 2016 yılında piyasaya çıkan Xiaomi Mi Mix ile kullanmaya başlamıştık. Mi Mix’in oldukça dikkat çekmesi üzerine bir çok firma bu alanda çalışma yapmaya başlamıştı.

Çin merkezli Maze firmasının akıllı telefonu Alpha modeli neredeyse çerçevesiz tasarımıyla oldukça dikkatleri çekiyor. Maze’nin resmi internet sitesinde bir kaç görseli yayınlanan akıllı telefona baktığımızda neredeyse çerçevesiz tasarımının yanı sıra 6 inç boyutunda ki dev ekranıylada dikkat çekiyor. Arkasında çift kameranın bulunduğu Maze Alpha çerçevesiz akıllı telefonlar içerisinde en dikkat çeken akıllı telefonlardan biri olacak.Maze Alpha

Maze Alpha teknik özellikleri

Neredeyse çerçevesiz akıllı telefonun bir kaç görseli yayınlandı. Ancak teknik detayları hakkında pek bilgi bulunmayan cep telefonun teknik özelliklerini Evan Blass paylaştı. 6 inç boyutundan FULL HD OLED kalitesinde devasa ekrana sahip olan Alpha gücünü ise 8 çekirdekli bir işlemciden alacağı belirtiliyor, Ancak işlemcinin ismi henüz bilinmiyor. 4 GB ve 6 GB RAM seçenekleriyle gelmesi beklenen Maze Alpha’nın batarya kapasitesine baktığımızda tam 4000 mAh gücünde bir bataryadan besleneceği belirtilen akıllı telefonun Çin dışında satılıp satılmayacağı ve fiyatı hakkında bir bilgi bulunmuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.