Call of Duty: WWII

Savaş oyunu sevenlerin merakla beklediği Call of Duty: WWII adlı savaş oyunun fragmanı yayınlandı.

Başarılı oyun serilerinden biri olan Call of Duty serisinin yeni versiyonu WWII oldukça başarılı gözüküyor. WWII oyunuyla birlikte 2.ci dünya savaşına geri dönülüyor ve o devirde yaşanan savaş sahneleri oyun içerisinde kullanıcılara yaşatılıyor. 2.ci dünya savaşı silah ve malzemeleriyle Call of Duty: WWII oyununu seven kullanıcılar kendilerini adeta ikinci dünya savaşının içerisinde bulacaklar.

Call of Duty: WWII

Call of Duty: WWII faragmanı

Savaş oyunları sevenler mutlaka bildikleri oyunlardan biri olan Call Of Duty oyunun  serisinin yeni oyunun Call of Duty: WWII fragmanı yayınlandı. Savaş oyunu ikinci dünya savaşına geri dönüyor ve savaş oyunlarını sevenleri heyecanlı bir maceraya götürüyor.

1944 ve 1945 yılları arasında Avrupa’da yaşanan ikinci dünya savaşını konu alan oyun, savaş oyunlarını seven oyun severler için geliştirilmiş durumda.

Geçtiğimiz günlerde çıkış tarihinin belli olacağı belirtilen oyunun fragman filminin ardından kısa zaman içerisinde oyun severlerin karşısına çıkacağını belirtelim.

Call of Duty: WWII çıkış tarihi

Bugün fragman filmi  yayınlanan   Call of Duty: WWII adlı savaş oyunun çıkış tarihide açıklandı. 3 Kasım 2017 tarihinde satışa sunulacak olan savaş oyunun satışa sunulması halinde büyük ilgi görmesi bekleniyor.

Call of Duty: WWII adlı savaş oyunun yayınlanan ilk fragraman filmini aşadaki bağlantıdan izleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.