Beyaz Xiaomi Mi Mix 2

Xiaomi şirketinin çerçevesiz akıllı telefon serisi Mi Mix’in ikinci telefonu Mi Mix 2’nin 8 GB RAM’e sahip yeni bir versiyonu geliyor.

Xiaomi şirketinin 2016 yılının son aylarında tanıttığı çerçevesiz akıllı telefonu Mi Mix büyük ilgi görmüştü. Büyük ilgi gören Mi Mix modelinin devam modeli olan Mi Mix 2’de geçtiğimiz aylarda resmi olarak tanıtılmıştı. 18:9 en-boy oranına sahip çerçevesiz ekran ile gelen Xiaomi Mix 2, 6 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanıyla gelirken cihaz, Snapdragon 835 yongasetinden güç alıyordu.

Yeni gelecek olan modelin ise, 8 GB RAM ile geleceği belirtiyor, ancak sadece 8 GB RAM ile değil, beyaz renk seçeneğine sahip ve seramik kaplı olan akıllı telefon dikkat çekiyor.

Xiaomi Mi Mix 2 Ceramic özellikleri

Xiaomi Mi Mix 2 Ceramic özellikleri ve fiyatı

8 GB RAM ile geleceği belirtilen seramik kaplı beyaz Xiaomi Mi Mix 2 modelinin teknik özellikleri RAM ve seramik dışında normal varyant ile aynı teknik özelliklere sahip olması bekleniyor.

Xiaomi Mi Mix 2 Ceramic

7 günde 1.400 derece ateşe maruz bırakılan seramikten üretildiği belirtilen akıllı telefonun görselleri Weibo’da paylaşıldı. Paylaşılan görseller oldukça dikkat çekerken akıllı telefonun seramik olan versiyonun daha şık göründüğünü belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi 7 ne zaman çıkacak?

Beyaz seramikten üretilen cihaz; 11 Kasım tarihinde resmi olarak tanıtılması bekleniyor. 11 Kasım’da tanıtılması beklenen beyaz Mi Mix 2‘nın çıkış fiyatı ise 700 dolar civarında olması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.