Beyaz Nokia 6

HMD Global’ın isim hakkını 10 yıl süreyle satın aldığı Nokia firmasını adeta küllerinde yeniden doğmasını sağlayan HMD”nin sadece Çin’de piyasaya sürdüğü ve büyük rağbet görerek stokları tükenen Nokia 6’nın beyaz renk seçeneği piyasaya çıkıyor.

Beyaz Nokia 6 ilk olarak Çin’de satışa sunulacak

Nokia’nın, ilk Android’li akıllı telefonu özelliği taşıyan Nokia 6 daha önce sadece Çin’de piyasaya çıkmıştı. Sadece Çin’de satışa sunulan Nokia 6 akıllı telefonu sadece siyah renk modeli piyasaya sunulmuştu. Büyük ilgi gören akıllı telefonun siyah renkli modeli hala Avrupa piyasasına dahi gelmedi, ancak çok talep edilen beyaz Nokia 6 sonunda geliyor.

Yeni gelen haberlere göre kısa zaman içerisinde ilk olarak Çin’de satışa sununlması beklenen Nokia 6’nın beyaz versiyonun daha sonra diğer ülkelerde de satışa sunulması bekleniyor.

Nokia 6

Beyaz Nokia 6 özellikleri

Siyah Nokia 6 ile aynı özellikte olacak beyaz Nokia 6 sadece renk dışında siyah versiyonuyla aynı özelliklere sahip olacak. Nokia 6’nın özelliklerine hatırlayacak olursak orta seviye özelliklere sahip olan cep telefon orta seviyeye hitap ediyor.

5.5 inçlik 1080p çözünürlüklü FULL HD ekrana sahip olan cep telefonu, gücünü Qualcomm Snapdragon 430 yongasetinden güç alıyor. 3 ve 4 GB RAM seçeneklerine sahip olan cep telefonu 32 ve 64 GB dahili hafıza seçeneklerine sahip. Arkasında 16 önünde ise 8 megapiksel kameralarla gelen Nokia 6 Android 7 Nougat ile çalışıyor. Son olarak akıllı telefonun bataryasına baktığımızda 3.000 mAh kapasiteli bir pilden beslenen cihazın diğer ülkelerde satışa sunulması durumunda ilgi görmesi bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.